IMPRESII DESPRE INTILNIRE

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

IMPRESII DESPRE INTILNIRE

Mesaj  Rob Amalia la data de 16.05.10 8:05

Dragii mei!

Va multumesc pt minunatele clipe pe care le-am petrecut cu voi.
A fost o adevarata calatorie in timp,o realitate mult uitata sau doar
ascunsa in adincul sufletului nostru.
Imi doresc pt urmatorii ani sa fim sanatosi si sa ne putem revedea cit de curind
(astept propunerile voastre cind ati dori sa ne revedem,peste 5 ani sau.....poate la anul?!)
Asteptam in continuare pe forum pozele cu voi si familiile voastre.
Va doresc sa ramineti merea cum ati fost,voiosi,simpatici sanatosi,....dragii mei colegi!!!
Va iubesc mult. I love you I love you I love you
Rob Amalia

Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 45
Localizare : Oradea

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Dragii mei, colegi!

Mesaj  Silvia la data de 17.05.10 0:49

Va imbratisez cu drag pe toti si va marturisesc sincer ca m-ati facut sa retraiesc clipe de neuitat. Multa sanatate tuturor si tot binele din lume. Sa ne revedem sanatosi cu acelasi spirit tanar si voie buna! I love you Razz flower
Silvia

Localizare : Timisoara

Sus In jos

Despre Intalnire

Mesaj  Mariana la data de 17.05.10 11:31

In primul rind trebuie sa va multumesc la toti ca ati venit si ca ati facut un vis sa devina realitate . Very Happy
Am avut emoti foarte mari cind am ajuns in fata liceului si mi-am revazut colegii dupa 10 sau 20 ani iar la Ora de Dirigentie a fost super super : distractie , risete , buna dispozitie ...... minunat , atmosfera de la restaurant extraordinara Very Happy

si urmatoarea Revedere cind doriti Very Happy eu vin Wink

Mariana
Admin

Localizare : Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului http://intalnireliceu.forumulmeu.net

Sus In jos

Re: IMPRESII DESPRE INTILNIRE

Mesaj  Silvia la data de 17.05.10 11:35

Mariana, chiar ai facut un vis sa devina realitate. Iti multumim pentru efortul tau si pentru frumoasa si buna organizare. A fost atat de frumos si a trecut asa de repede ca un vis. Haideti sa facem ca visul sa devina din nou realitate. Wink
Silvia

Localizare : Timisoara

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 17.05.10 11:45

Silvia , oricind Very Happy

Mariana
Admin

Sus In jos

BUNA BUNA

Mesaj  carmen toth la data de 17.05.10 17:14

Hmmmm...eu ce as mai putea sa spun avand in vedere la cum m-am distrat si..mai ales la cate nebunii am facut Laughing bounce ....si mai ales ca pe langa toate aceste nebunii am tras si o mama de plans ca sa fiu totusi intr-un "echilibru" la capitolul STARE..
inca nu mi-am revenit din vis...mai visez...si se pare ca nu sunt singura Cool haideti sa nu lasam sa dispara visul si sa-l facem sa continue mult mult de tot.... I love you
carmen toth

Localizare : Bistrita

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 18.05.10 9:22

La liceu ... mai ales cind mi-am vazut colega de banca ( 4 ani ) dupa 20 ani imi vedea sa pling cu hohote da mi-am revenit pt. ca mai aveam de lucru Smile
Am fost si sintem o clasa unita cheers

Clasa 12 A

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 21.05.10 21:45

urmatoarea intilnire la anul in 2011 ??????
intilnire fara festivitati doar chef asa vreo 2 zile cheers

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  carmen toth la data de 21.05.10 22:05

bravo colega sunt de partea ta ca de obicei....eu una acolo voi fi si peste 2 zile daca trebuie si..orice fac daca sunt solicitata...haideti cu toti sa facem sa nu dispara visul acesta minunat...ar fi pacat doar cu asta ramanem...lady gaga este cu voi Laughing cheers cheers ...
carmen toth

Sus In jos

buna

Mesaj  emese kiraly(dimeny) la data de 23.05.10 21:47

va salut clasa XII A, mi-a parut bine sa va vad la intalnirea voastra de 20 de ani.Multumesc pt poze ce ati pus pe forum.Salutari pt Carmen,Mirela,Andrea,Magdi,Eva,Adalbert,Amalia si pt toti care ati fost sau nu ati fost cu mine in clasa a XI-X.Va felicit din nou si va doresc mult succes si sanatate in viata .
Noi cred ca numai in septembrie vom avea intalnirea,forumul nostru este xiic.forumulmeu.net
va salut pe toti!
emese kiraly(dimeny)

Data de inscriere : 10/05/2010
Localizare : CRASNA-SALAJ

Sus In jos

Mesaj  carmen toth la data de 23.05.10 22:29

buna EMESE...chiar ma bucur ca ai intrat si tu pe aici..ce spui ne-ai recunoscut??? Very Happy ...ce spui daca-ti pui si tu o poza si ne scrii cateva randuri despre cum esti tu acuma...eu una ma bucur tare mult ca te vad pe forumul nostru si te sarut si sa auzim numai de bine
carmen toth

Sus In jos

Emese

Mesaj  Mariana la data de 24.05.10 0:39

bine ai venit si va dorim o intilnire ca-n povesti Very Happy
e super sa-ti vezi colegii, liceul , orasul tineretii ...... a fost super Very Happy

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de 30.05.10 21:54

Da Mariana santem o clasa unita iti multumim pt. organizare a fost foarte frumos

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 31.05.10 12:10

ce liniste Very Happy
am fost foarte ocupata iar acum e si Alex in greva 2 zile ( luni si marti ) Wink
ce mai faceti?

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  andrea la data de 03.06.10 0:43

[b]Pentru voi![/b]
In primul rind trebuie sa multumesc ptr.Mariana si Robi( ca a avut atita indulgenta cu ea si cu noi) ptr.organizatia splendida m-am simtit foarte bine si la toata lumea le-am povestit ca sa meritat drumul ,oboseala si ca de cind avem copii prima data am fost fara copii 3zile.Carmen si Mariana multumesc ptr. tort.De cind sint matura si mama eu mi-am copt singura tortul meu MULTUMESC!!!!!!!!!!!!!!!!!
La Ovidiu ca a fost foarte amabil si a facut transportul desii el este baiat baimarean (OB).La Amalia pt.CD cu muzica pe care o ascult de atunci aproape zilnic.Pop Marius Nicusor Pt. dansul extraordinar "desi a suflat pe urma bosorogul".Bobocea Pt.extavangatie.Balogh Jancsi Pt complinent inainte de ora de dirigentie!!??? ea (sotia este mai frumoasa)de cum ai prescris-o.Felicitari!!!Magdi (Suta) ca nu ma recunoscut cu totul ca am fost cu ea 4 ani impreuna.Pentru Radu(Pasare) salutari din departare.La"dirigu"ca si-a luat timp.Pentru restul colegilor ca ati participat si ne-am revazut dupa atitia ani ca ne-am reamintit clipele din copilarie(adolescentiei).

Va multumesc pt.totii ziua mea(18)2010 nastere nu o sa mai uit cit traiesc.

P.S.
Pentru Ana Vale: Esti frumoasa si eleganta.Ai Grija de fiica ta ca am impresia ca baietii stau roiu dupa ea.[b]

andrea
Vizitator

Sus In jos

cu multa placere

Mesaj  Mariana la data de 03.06.10 13:49

Andy ma bucur ca te-ai simtit bine cheers "s-alta data o s-o facem si mai mai lata " lol!
cit despre colegi ... jos palaria I love you
ei si acuma sa vedem cine ne cheama la nunta Smile noi venim Wink nu Carmen?????????? Very Happy

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  carmen toth la data de 03.06.10 18:49

ca de obicei simt nevoia sa scriu cateva randuri si pe aici bounce ..mai ales ca este ca si un fel de raspuns la ceea ce a scris mult iubita mea colega de banca,camera de internat si nu in ultimul rand fosta colega de prostioare
...deci...colega mea draga dupa ce ca am facut pe LADY GAGA...am dansat{pe unde am dansat} Laughing Laughing ...am stat alaturi de la inceput pana la sfarsit fara sa inchid aproape {specific..aproape} un ochi pt tine Laughing Laughing ..tie numai tortul ti-a ramas in minte Very Happy Shocked ...mi-ai dat tema de casa ce sa-ti pregatesc data viitoare ca sa ma ti minte mai bine..mult mai bine

p.s....nu luati in considerare ce am scris era doar o gluma..asa sunt eu tot timpul pusa pe glume..o sa va invatati si cu mine ca nu o sa aveti incotro lol!
carmen toth

Sus In jos

Mesaj  carmen toth la data de 03.06.10 19:06

MARIANA...fi convinsa ca unde este chef acolo voi fi si eu..dar precum mai spuneam trebuie sa vad pt data viitoare pe cine sa interpretez Laughing
carmen toth

Sus In jos

Carmen

Mesaj  Mariana la data de 04.06.10 12:26

tie chiar iti vin cuvintele Very Happy si eu sint lipsita de inspiratie citeodata nu de alta da o mai am pe Alex linga mine si-mi distrage atentia .... nu prea ma mai pot concentra la 2 lucruri odata si cred ca si batrinetea e de vina tongue dau si eu vina pe ceva sa ma scot Razz
mai Carmen ne-a laudat destul lumea ce mai vrei si tu Cool si acuma ma distrez cind vad cadoul ( pe care l-am uitat acasa ) lui Andy in dulap Very Happy zice-am mai sus ceva de batrinete Laughing

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 04.06.10 12:26

cit de chef cheers

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  andrea la data de 04.06.10 21:43

Halo Mariana!!!!

Sa nu-ti fa grija ca ai uitat cadoul pt.ca mai mare cadou ca sa va vad pe voi si o petrecere asa de buna nu era cum sa-mi faca nimeni.

Ce mai face prietena mea ce-a mai buna???? Da-i te rog o pupica din partea mea. cat

andrea
Vizitator

Sus In jos

SURPRIZE!

Mesaj  Rob Amalia la data de 05.06.10 12:17

Inaintea intilnirii m-am gindit mult...oare cu ce sa va surprind Neutral ?
oare ce ar fi cel mai potrivit cadou,care sa va bucure,
sa fie o bucatica al trecutului nostru si sa ma si reprezinte/!!!
Astfel...in ultimele nopti am stat(alaturi de sotul meu drag) si v-am conceput
CD-urile cu muzica anilor 80.Si eu il reascult de multe ori Arrow dar...
tre sa va marturisesc ca mereu imi creeaza o stare nostalgica si un dor nespus pt acele vremuri minunate,
care si acum,dupa atitia zeci de ani traiesc foarte viu in sufletul meu.Si bineinteles un dor de voi!!!
daca am omis sa dau CD cuiva(ca am ramas cam cu multe)va rog sa ma anuntati si vi-l trimit,oricum nu a fost intentionat. Smile
Ma bucur tare mult daca v-am facut o bucurie prin asta, si va doresc audieri placute.
va imbratisez.
cu drag. cheers
Rob Amalia

Localizare : Oradea

Sus In jos

Mesaj  carmen toth la data de 05.06.10 12:38

sincer AMALIA eu al ascult in masina cand conduc si ai vazut ca mie pt inceput nu mi l-ai oferit dar uitandu-ma in stanga si dreapta tot vedeam ca pe cate o banca aparea cate un cd si atunci mi-am zis:"mai dar de unde apara cd-le astea ca pe banca mea nu este nici unul Laughing ...si de ce nu este??.." Laughing Laughing ...si normal ca am inceput in stilul meu caracteristic Cool sa fac o mica cercetare in sensul asta si am vazut ca de la tine veneau si...cu putinul meu tupeu pe care al am acum Laughing am mers mai departe si chiar ti-am cerut sa-mi dai si mie unul...deci cei ce nu au primit ..indrazniti ca AMALIA chiar va ofera aceasta mica atentie....

P.S...Ca si o mica completare ca din nou nu ma pot abtine Laughing datorita micului meu tupeu pe care al am acum Laughing ..am tinut sa-i spun si colegei noastre SILVIA..ca m-a ofticat faptul ca a primit un aranjament floral si eu..'NU'..si ca ea cum este o draguta ,ca sa nu mai fiu suparata asa de tare zilele astea mea trimis tot un aranjament floral super frumos(prin intermediul unei poze)...dar pt care ai multumesc inca odata..si sper ca la intalnirea ce urmeaza sa primesc si eu unul tot asa de frumos sau mult mai frumos ca si al ei Laughing
(aviz amatorilor. Laughing bounce Laughing : affraid ...daca nu exista amatori pt ca lucrurile sa fie sigure pt atunci o sa-mi angajez un tinerel sa-mi aduca acest aranjament ca sa rup gura targului Laughing Laughing
carmen toth

Sus In jos

ARANJAMENT FLORAL

Mesaj  carmen toth la data de 05.06.10 12:43

ca si o completare mai vreau sa spun ca:in cazul in care inca nu v-ati obisnuit cu mine sper sa o faceti Laughing pt ca eu chiar glumesc si totul este vb celor de la TV..UN PAMFLET Laughing ...
haideti si voi dragilor colegi de sexul masculin si indrazniti si voi sa mai asterneti cateva randuri pe aici ca totusi avem nevoie si de putina diversificare...fete fete si iar fete Laughing ...sa vedem care baiat indrazneste primul sa ne scrie ceva sau chiar mai mult sa ne posteze o fotografie Cool cheers
carmen toth

Sus In jos

Andy

Mesaj  Mariana la data de 06.06.10 22:30

ma bucur ca ti-a placut petrecerea cit de cadou poate data viitoare sint mai atenta Cool
Alexuta e bine Smile o pup Wink

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos