IMPRESII SI POZE DE LA INTILNIREA DIN ANUL 2011!!!

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

IMPRESII SI POZE DE LA INTILNIREA DIN ANUL 2011!!!

Mesaj  Rob Amalia la data de 26.06.11 22:52

Dragii mei colegi!

De-si sint rupta dupa atita chef.. Very Happy nu ma pot abtine sa nu va scriu deja in seara asta.
Uite ca am reusit,daca am vrut!!!
Prezenti la datorie Smile au fost:
Buciuta Cristian
Baciu Ovidiu
Copos Mariana
Domocos Iosif
Dumitru Radu
Herman Florin
Hubner Amalia
Nagy Carol
Tegher Marius
Toth Carmen
Santa Stefan
Pop Sebastian
Vale Ana, care au absolvit cu brio incercarile chefului.
Ii felicitam din suflet .
king
Iar de cei absenti (ne)motivat ,ne pare rau Sad
Iar Domnului nostru diriginte,ii multumin ca iarasi a fost alaturi de noi
si ne-a ajutat sa trecem si peste acest "examen" al vietii. Embarassed
Iar acum,daca reusesc,va postez citeva poze sa nu credeti ca vorbesc in vint Wink

Cu detalii voi mai reveni.
Laughing

As dori sa-i multumesc in numele tuturor lui Tegher Marius,pt acest week end minunat.
Si nu in ultimul rind sotiilor si sotilor nostri care ne-au insotit (sau nu) si au rezistat eroic la toate incercarile la care i-am supus bom deci...multumiri!!!
Sper sa ne vedem in curind (dar cel tirziu la anu), mai numerosi si voiosi.
Va inbratisez cu mult drag cheers

Rob Amalia

Data de inscriere: 29/03/2010
Varsta: 42
Localizare: Oradea

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: IMPRESII SI POZE DE LA INTILNIREA DIN ANUL 2011!!!

Mesaj  Mariana la data de 27.06.11 9:37

super pozele Very Happy ma bucur tare mult ca v-ati distrat cheers
mai astept poze lol!

Mariana
Admin

Varsta: 41
Localizare: Alba Iulia

Vezi profilul utilizatorului http://intalnireliceu.forumulmeu.net

Sus In jos

Dragii mei!

Mesaj  Rob Amalia la data de 27.06.11 22:02

Asa cum v-am promis aseara,mai revin cu niste detalii.

Cristi la un csardas

La o Brasoveanca

Dans nocturn in jurul focului:

La masa

Karcsi il danseaza pe dirigu:

In jurul tortului aniversal:

Dupa ce mi s-a limpezit mintea
Wink si am analizat problema tortului Shocked
am constatat ca....defapt noi am fost la intilnirea de 20 de ani!!!
Asa ca, putem sa ne apucam sa organizam pe cel de 21,ca asta nu a fost valabil! Twisted Evil
Ce ziceti?
Astept voluntari.
Va pup,ramine sa ne mai auzim cheers

Rob Amalia

Sus In jos

21 de ani...si sa speram ca nu numai

Mesaj  carmen t la data de 27.06.11 23:25

uffffffff...cu totul ca este noapte si tarziu la fel ca si AMALIA nu ma pot abtine sa nu vad pozele si marturia a ceea ce am facut Laughing Laughing ...deci..nu a fost frumos...a fost extraordinar de frumos...nu am imbatranit cheers ..dupa cum se si vede..sincer chiar ne creste valoarea si chiar am senzatia ca daca o mai tinem asa la intalnirea de 30 de ani vom fi mult mai multi si mult mai veseli...oare poate fi ceva mult mai veseli?? Laughing .... Laughing
de cand am ajuns pana in momentul plecarii m-am simtit atat de bine de parca acolo stateam de o viata...pt asta normal ca tin sa multumesc colegului vostru MARIUS...si de anul acesta si colegului meu MARIUS TEGHER...caruia nu i-am spus dar tin sa-i spun ca este un om extraordinar si sa nu schimbe nimic din ceea ce este...pt ca...chiar este...
si acum normal...trebuie sa-i trimit un pupicel AMALIEI pt toate eforturile depuse mai ales acum spre final cand a postat singurele poze sau aproape singurele poze facute la aceasta intalnire...si mai ales cu comentariile facute...o draguta...si tu la fel tine-o tot asa...si colega draga vreau sa te rog ca in pozele in care nu sunt frumoasa Very Happy ..fa cumva si scoate-ma din cadru Smile ..chiar vreau sa fiu super super ok in toate pozele Smile Smile Smile
si apropo..NIMIC DIN CEEA CE VEDETI NU ESTE ADEVARAT Very Happy Very Happy Very Happy ........

carmen t
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 28.06.11 9:49

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nu gasesc emicomul ala cu gura pina la urechi Very Happy
din nou .... SUPER POZE la asa SUPER COLEGI cheers
ai dreptate Carmen cu toate ca nu am fost prezenta mi-ati transmis prin poze starea voastra de chef lol!
Amalia a salvat momentul Very Happy prezenta de spirit Wink cheers
mai astept poze I love you

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 28.06.11 10:00

Very Happy nu pot sa nu spun ceva si de trupa speciala a bunei dispozitii : Carmen ( clar lidera si responsabila cu distractia Laughing ) , Bacione si Pasare ( intretin admosfera si nu se lasa ) si Cristi Buciuta la csardas si brasoveanca .... tare echipa Very Happy .

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 28.06.11 10:02

Amalia ma gindeam .... un Revelion ????????????????????????????? bounce

Mariana
Admin

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 28.06.11 13:26

carmen t a scris:NIMIC DIN CEEA CE VEDETI NU ESTE ADEVARAT Very Happy Very Happy Very Happy ........
Very Happy Very Happy iarsi imi lipseste emicomul ala cu tavalitu de ris.... nu de alta da are dreptate Carmen ...... lol! cineva a trucat pozele scratch
Felicitari Marius pt. evenimentul organizat sint convinsa ca v-ati simtit foarte bine impreuna .
Felicitari inca o data .
Ii salut pe toti si sincer mi-e dor de voi .... de toti. I love you

Mariana
Admin

Sus In jos

din nou buna seara

Mesaj  carmen t la data de 28.06.11 18:22

Very Happy Very Happy ....se pare ca seara gandurile se mai limpezesc si incep sa-ti vina idei...asta asa ca sa-i raspund colegei mele MARIANA in primul rand...sper colega ca la anul o sa participi si tu ..ca har domnului te-am cam iertat un an si ati este suficient...si vreau sa te anunt si pe tine ca eu la anul nu o sa vin Very Happy ...pt ca sa vedem daca mi se simte lipsa Very Happy Laughing ...si apropo am un mesaj si pt colega SILVIA...pe care nici de data asta nu pot sa o scot din calcul. Very Happy ...draga mea colega am asteptat un an de zile buchetul de flori si sti care este prb??...ca dupa ce nu a venit buchetul nici tu nu ai mai venit Very Happy ...deci colega scumpa si draga la anul te rog si tu la fel ca si restul colegilor care nu au participat dar care probabil ne-au vazut pozele...sa faceti bine si sa ne onorati cu prezenta...chiar sa ne onorati cu prezenta....acest lucru tin sa -l strig nu sa-l spun pur si simplu in mod special catre colega mea de banca si de suferinte lungi care si ea a cam fentat...si caruia ai transmit ca sunt pe urmele ei si astept o veste ca am auzit ca este bine dar din pacate m-a cam uitat si uitatul asta o v-a costa cumplit Very Happy lol! ...sa auzim numai de bine rendeer

carmen t
Vizitator

Sus In jos

Carmen

Mesaj  Mariana la data de 29.06.11 9:41

Atit iti trebuie sa nu vii la anul Suspect
da trebuie sa stabilim judetul in care sa ne intilnim Smile o cabana sau o pensiune ... ma rog pina atunci mai este Very Happy

Mariana
Admin

Sus In jos

Impresii dupa intalnire

Mesaj  Buciuta Cristian la data de 30.06.11 11:22

Dupa cum ati remarcat, ma misc mai incet, dar numai cu scrisul... bounce
Nu ma mai satur sa ma uit la poze.
Venisem la intalnire cu putina indoiala, credeam ca atmosfera va fi glaciala deoarece distanta in timp parea mare. Teoria spune ca nu prea mai ai multe de povestit cu un coleg cu care te reintalnesti dupa o perioada indelungata.
Imi cer scuze daca am fost cam tacut. Laughing
Dupa vreo zece minute si o baie(nu prea rece) in lac, m-am uitat in jur Shocked si am descoperit ca nu sunt printre straini. Parca doar ieri ne despartisem. Ma gandeam: Oare care ar fi explicatia? Ce ne leaga atat de tare?
Zilele astea am incercat sa descopar (si nu mai fost nevoie sa astept ora 4 dimineata drunken , si nici sa merg la culcare langa domnul diriginte Sleep). Cu nostalgie, am rememorat acei ani si mi-am dat seama ca ne-am trait impreuna ultimii ani ai copilariei, desi atunci nu am fi recunoscut ca mai suntem copii, iar anii acestia nu se uita. Sunt sigur ca ne mai amintim foarte putin colegii de gradinita dar nu-i putem uita pe cei de liceu.
Sper ca nu v-am suparat cu momentele mele de sinceritate nici acum si nici atunci.
O vreme n-o sa mai activez, plec in concediu...
Va doresc si voua sa aveti o vara frumoasa!

Buciuta Cristian

Data de inscriere: 30/03/2010
Localizare: Deva

Sus In jos

Cristi!!!

Mesaj  Rob Amalia la data de 30.06.11 11:53

Sint foarte de acord cu tine,in tot ce ai scris.
Dar as veni cu o precizare(cel putin eu asa am simtit si o simt la fel si acuma).
Noi nu numai ca ne-am traint impreuna ultimii ani ai copilariei,dar pot sa spun ca am fost o adevarata "familie" Very Happy
cu bune si cu rele,eu cel putin asa m-am gindit la voi mereu,ca la fratii mei Twisted Evil .
Pt noi ,care nu eram din oras(din Baia Mare) cam asa era.
Si eu asa explic faptul ca ne putem simtii la fel de bine impreuna si acum,de geaba au trecut 2 decenii,
si chiar avem tema de discutie si acuma affraid .
As avea o rugaminte,chiar daca sintem ocupati cu totii, Basketball sa ne mai facem timp pt un telefon,sau chiar o vizita daca sintem prin apropierea vre-unui coleg,ca viata-i scurta si nu stii ce-ti rezerva ziua de miine pale .
Deci va astept la mine in vara asta si va doresc o vara fierbinte si plina de impliniri! sunny
Va pup pe toti si va imbratisez cu drag. cheers
Mai revin si cu poze Laughing

Rob Amalia

Sus In jos

Mesaj  Rob Amalia la data de 02.07.11 22:04

Buna din nou.
Asa cum v-am promis am mai revenit cu niste poze.
Vilele unde am fost cazati

Lacul seara

Cei curajosi au facut si baie

Pe ringul de dans

Marius cu dirigu

Atit pt azi dragii mei.
Mai am poze,sper sa vi le pot pune saptamina viitoare.
Pupici si sa fiti iubiti!
Week end placut sa aveti!!!

flower flower flower

Rob Amalia

Sus In jos

multumiri

Mesaj  carmen t la data de 03.07.11 22:37

colega multumesc inca odata pt faptul ca esti mai mereu prezenta pe forum si ca ne mai postezi poze...frumoase poze...si mai ales personajele din poza Very Happy ....mai asteptam sa ne mai pui cateva ...va sarut pe toti

carmen t
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Mariana la data de 04.07.11 10:30

Cristi de distrat se vede in poze ca te-ai distrat si de vorbit intotdeauna exista un subiect mai ales ca am facut atitea nazdravanii in liceu Very Happy .
Concediu placut si te asteptam cu poze Wink
Amalia super pozele cheers si zona este superba si romantica Smile

Mariana
Admin

Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare